ДРУК НА ФУТБОЛКАХ

Друк на футболках - це завжди модний тренд і хороша реклама вашого бізнесу. Футболки з логотипом вашої компанії дають вам шанс отримати величезний рекламний майданчик, інформація з якого добре сприймається. З їхньою допомогою можна підкреслити стиль компанії, створивши уніформу для ваших співробітників.
Рекламний одяг давно зарекомендував себе у маркетологів та бренд-менеджерів, як засіб вираження лояльності, любові до іміджу та духу організації. Друк на футболках та подальше їх поширення допоможе залучити споживачів і підвищить впізнаваність бренду. Крім того, футболки з логотипом фірми стануть оригінальним подарунком потенційним клієнтам. Ми можемо надрукувати логотипи, фотографії, текст, груди, спини. Слід замовляти друк на футболках у колірних рішеннях вашого бренду, тим самим ваша компанія стане легко впізнаваною серед конкурентів.

 
Green My Baby Tshirt 2

Друк на футболках

  • Кольори футболок: Білий/Червоний/Чорний/Ультрамарин/Темно-зелений/Темно-синій/Сіро-ліловий/Яскраво-зелений/Помаранчевий/Фіолетовий/Яскраво-синій/Небесно блакитний/Жовтий

  • Розміри футболок: S/M/L /XL/XXL